آیت‌الله محسن حیدری : القای بن‌بست در کشور با هدف صاف کردن جاده مذاکره و مصالحه با ‌آمریکاست ۱۳۹۷/۰۷/۲۱

  • منتخب
  • ۲۲ام مهر ۱۳۹۷
  • 0 دیدگاه
آیت‌الله حیدری:
القای بن‌بست در کشور با هدف صاف کردن جاده مذاکره و مصالحه با ‌آمریکاست
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱

Image result for ‫آیت‌الله محسن حیدری‬‎
نماینده مجلس خبرگان رهبری القای بن‌بست در کشور را خیانت دانست و گفت: برخی از روی خیانت و ترس از استکبار به مردم القا می‌کنند که جامعه به بن‌بست رسیده تا راهی برای مذاکره و مصالحه با آمریکا پیدا کنند.
آیت‌الله محسن حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با رسا، با بیان اینکه برخی مسئولان در افقی که رهبر معظم انقلاب برای نظام ترسیم کرده‌اند حرکت نمی‌کنند، گفت: گویا برخی مسئولان افکار دیگری داشته و از تفکر انقلابی غافل هستند؛ همین سبب شده است تا نسبت به ظرفیت‌های داخلی بی‌توجه باشند.
وی با‌اشاره به ضرورت جوانگرایی و استفاده از ظرفیت جوانان در جامعه، اظهار داشت: جوانان فطرتی پاک و سالم دارند، برای همین نباید از ریزش آنها هراس داشت، زیرا موعظه و نصیحت می‌تواند آنها را از انجام‌اشتباه بازداشته و در مسیر حرکت انقلاب داخل کند.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با ‌اشاره به اینکه القای وجود «بن‌بست» در جامعه خیانت است، خاطرنشان کرد: برخی افراد از روی خیانت و برخی به دلیل سستی و هراسی که از استکبار جهانی دارند همواره سعی می‌کنند به مردم القا کنند که در جامعه «بن‌بست» وجود دارد تا از این طریق راهی برای مذاکره و مصالحه با آمریکا پیدا کنند، در حالی که اینگونه نبوده و کشور به اندازه‌ای قدرت و ظرفیت دارد که بدون وابستگی به راه خود ادامه دهد.
وی تصریح کرد: برای مقابله با افرادی که سعی در القای وجود «بن‌بست» در جامعه دارند، باید برای اقشار و آحاد مختلف کشور روشنگری کرد و واقعیت‌ها را نشان داد؛ رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی باید دستاوردهای انقلاب اسلامی و واقعیت‌های انکار‌ناپذیر جمهوری اسلامی را برای مردم تبیین کنند.
آیت‌الله حیدری تأکید کرد: اگر روشنگری در جامعه صورت گرفته و افکار عمومی از وجود ظرفیت‌های داخلی آگاه شوند، مسئولان و دست‌اندرکاران نیز ناچار هستند خود را با فضای عمومی کشور تطبیق داده، مدیریت خود را تقویت کنند و دیگر درصدد القای وجود «بن‌بست» در جامعه نباشند.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با ‌اشاره به اینکه در حال حاضر آمریکا به «بن‌بست» رسیده است، مطرح کرد: اگر آمریکا در موضع قدرت بود نیروهای آن در سوریه، لبنان، عراق، شکست نمی‌خوردند و داعش همچنان به جنایات خود ادامه می‌داد؛ شکست‌های پی درپی آمریکا در منطقه نشانگر پوشالی بودن قدرت آن است.
وی ادامه داد: آمریکا امروزه فقط می‌تواند بر کشورهای مرتجع منطقه اعمال قدرت کرده و آنها را «گاو شیرده» خطاب کند، اما هرگز نخواهد توانست قدرت پوشالی خود را بر ملت‌های سربلند و جبهه مقاومت اسلامی اعمال کند.
مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!