تجلیل آیت‌الله نوری همدانی از مجاهدت‌های حزب‌الله لبنان ۱۳۹۷/۰۷/۲۱

  • منتخب
  • ۲۲ام مهر ۱۳۹۷
  • 0 دیدگاه
در دیدار جمعی از مسئولان لبنانی مطرح شد
تجلیل آیت‌الله نوری همدانی از مجاهدت‌های حزب‌الله لبنان
۱۳۹۷/۰۷/۲۱

Image result for ‫تجلیل آیت‌الله نوری همدانی از مجاهدت‌های حزب‌الله لبنان‬‎
استاد برجسته درس خارج حوزه با تجلیل از مجاهدت‌های حزب‌الله لبنان و سید حسن نصرالله در مقابله با استکبار، گفت: حزب‌الله توانسته در برابر دشمنان و صهیونیست‌ها با قدرت ایستادگی کرده و عزت و عظمت اسلام را حفظ کند.
آیت‌الله نوری همدانی در دیدار جمعی از شهرداران مناطق جنوب لبنان، جهاد را مایه عزت و اقتدار امت اسلامی دانست و گفت: قدرت و پیروزی اسلام در گرو جهاد مسلمانان است.
وی افزود: تعالی مسلمین در سایه جهاد است و قرآن و روایات بسیار بر آن تاکید دارند، امروزه مثلث شوم عبری، غربی و عربی دائما در حال فتنه‌انگیزی علیه امت اسلامی و جبهه مقاومت است که امت اسلامی باید با آن مقابله کند و حزب‌الله لبنان نقش بسیار مهمی در این زمینه داشته و دارد.
به گزارش رسا، استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با بیان این که تأکید قرآن این است که امت اسلام همواره باید آمادگی خود در برابر دشمنان را در همه زمینه‌ها حفظ کند، اظهار داشت: مسلمین باید خود را از نظر فکری، فرهنگی، روحی، نظامی، سیاسی، اقتصادی و اطلاعاتی همیشه آماده نگه دارند و اجازه نفوذ دشمن را ندهند.
این مرجع تقلید با تأکید بر آگاهی‌بخشی به امت اسلام درباره توطئه‌های دشمنان، ادامه داد: با فرهنگ ناب اسلامی باید به مقابله با دشمن در همه ابعاد رفت تا نتوانند به امت اسلام ضربه وارد کنند، فقها و مجاهدان در صف اول مقابله با دشمنان قرار دارند و افراد شجاع باید در بین جهادگران اسلامی باشند.
آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به پیش رو بودن حماسه عظیم اربعین، ابراز داشت: در ایام اربعین حدود ۳۰ میلیون نفر از سراسر جهان در برنامه پیاده‌روی و کربلا حضور پیدا می‌کنند که هیچ قدرتی توانایی جمع کردن چنین جمعیتی ندارد و تنها عشق امام حسین(ع) است که انسان‌ها را با عقاید مختلف به کربلا می‌کشاند.
وی با تجلیل از مجاهدت‌های حزب‌الله لبنان و سیدحسن نصرالله در مقابله با استکبار و صهیونیسم، بیان داشت: حزب‌الله لبنان دارای روحیه شجاعت، فقاهت و جهاد است و توانسته در برابر دشمنان و صهیونیست‌ها با قدرت ایستادگی کرده و عزت و عظمت اسلام را حفظ کند.
استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به سفر سال گذشته خود به لبنان، خاطرنشان کرد: بنده از نزدیک روحیات عالی جهادی را در حزب‌الله مشاهده کردم، در دیدارهای سال گذشته خود در لبنان عرض کردم که امیدوارم حزب‌الله لبنان هرچه سریعتر صهیونیست‌ها را نابود کند و ما برای تبریک دوباره به لبنان برویم.
آیت‌الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: اگر مجاهدان نبودند فساد در زمین فراگیر می‌شد و اگر انقلاب اسلامی و حزب‌الله نبود، اسلام پیشرفت نمی‌کرد.
مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!