دانلود آموزش Udemy – Complete Python Masterclass(به روز رسانی ۵/۲۰۱۸)

  • منتخب
  • ۲۰ام خرداد ۱۳۹۷
  • 0 دیدگاه

این دوره آموزشی با امتیاز ۴٫۶ از ۵ یکی از بهترین آموزش های سایت یودمی از دید کاربران می باشد.

این دوره همراه با زیرنویس انگلیسی می باشد.

بروزرسانی آموزش

این دوره قبلا با نام  “Learn Python Software Development For Beginners Step by Step” بر روی سایت قرار داشت که حدود ۲۳ ساعت فیلم آموزشی بوده است.

در نسخه جدید این آموزش که در حال حاضر برای شما قرار داده شده است این دوره به حدود ۴۰ ساعت افزایش یافته است.

خوب شما تصمیم گرفتین یادگیری پایتون رو شروع کنید، اما واقعا نمیدونید با کدوم دوره شروع کنید.

انتخاب یه دوره مناسب به شما کمک خواهد کرد در کوتاه ترین زمان به یه برنامه نویسی پایتون تبدیل بشین. اما انتخاب یک دوره که اصول آموزشی در اون به درستی رعایت شده باشه کار سختیه.

یک مورد دیگه ای که یک دوره آموزشی رو تضمین میکنه سابقه برنامه نویسی مدرس های اون دوره در دنیای واقعی هست. یه دوره آموزشی نیاز به تجربه دنیای واقعی داره.

مدرسان این دوره Tim و Jean-Paul جمعا ۶۰ سال سابقه در زمینه توسعه نرم افزار های تجاری دارند ، این به این معنی است که شما در حال یادگیری در راه درست هستین.

بنابر این شما درست جلوی بهترین آموزش پایتون در سایت یودمی هستین (بهترین هم از نظر ما و هم از نظر دانش آموزانی که دوره رو دریافت کردن)

 

برخی از نظرات کاربران در مورد این دوره آموزشی :

این یه انتخاب بسیار دشوار برای من بود که کدام یک از دوره های آموزشی پایتون رو انتخاب کنم. من پس از بررسی دوره های مختلف Tim تصمیم گرفتم این دوره رو انتخاب کنم. هر دو مدرس Tim و J-P همیشه پاسخ گوی سوالات دانش آموزش های دوره هستن. این دوره همه مباحث پایتون رو پشتیبانی کرده و پیشنهاد میکنم حتما دروه رو بگیرید. Anirban Mukherjee

من معمولا دوس ندارم بررسی ام رو برای دوره های آموزشی بنویسم. اما این دوره یکی از سازمان یافته ترین و حرفه ای ترین دوره آموزشی هست که من تو کل سایت یودمی دیدم. مدرس های دوره به اندازه کافی سریع هستند و اطلاعات بی فایده رو تکرار و تکرار نمیکنن. مدرس های دوره بسیار جذاب و مهربان هستند و به طوری که آدم احساس میکنه مدرس ها در حال یاد دادن راه رفتن به شما هستن. Tim مدرسی هست که همیشه دوره های خودش رو به روز نگه میداره و این خیلی خوبه. من بسیار خوش حال هستم که این دوره رو گرفتم. من حتی سعی کردم دوره های دیگه پایتون رو بگیرم اما دوره های دیگه واقعا درد آور بودن (نه به این معنی که مدرس ها بلد نبودن درس بدن بلکه به خاطر سازماندهی نداشتن آموزششون). و در نهایت باید بگم این یک دوره عالیه !!! Ariel Dana Ron

در این دوره شما خواهید آموخت که چگونه یک برنامه رو با زبان برنامه نویسی پایتون توسعه دهید. یادگیری توسعه نرم افزار با زبان پایتون فرصت های بیشتری برای اشتغال و پیشرفت شغلی در اختیار شما میگذازد. پایتون یکی از بیشترین مهارت های مورد نیاز بازار کار در سال ۲۰۱۶ می باشد.

این دوره نیازی به تجربه برنامه نویسی ندارد. اگر شما تا به حال برنامه نویسی نکرده اید و یا اگر تجربه برنامه نویسی با سایر زبان های برنامه نویسی را دارید و الان میخواهید زبان برنامه نویسی پایتون را بیاموزید ، این دوره مختص شماست و با آن به راحتی میتوانید پایتون را بیاموزید.

این دوره به طور کامل از پایتون ۳ پشتیبانی میکند. و یادگیری پایتون ۳ تضمینی برای آینده آن چیزی که یادگرفته اید است.

 

 

منتشر شده در :

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/company.png Udemy

 

ارزش واقعی آموزش :

dollar_currency_sign32۱۴۵ دلار

 

قیمت برای خرید از سایت جهت دانلود :

dollar_currency_sign32۵ هزار تومان

مدرس ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/authors-icon.pngTim Buchalka, Jean-Paul Roberts

 

زمان ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/video.png۴۰ساعت و ۳۰ دقیقه

 

حجم ویدیو

http://tutdl.ir/wp-content/uploads/icons/bandwidth.png ۵ گیگابایت

 

این دوره برای کاربران ویژه می باشد .

 

برای خرید الکترونیکی این محصول به لینک زیر مراجعه نمایید

لینک خرید الکترونیکی

 

و یا جهت تهیه اکانت VIP و دسترسی به تمام آموزش های VIP به آدرس زیر مراجعه نمائید.

https://tutdl-vip.ir

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!