دانلود فصل سوم انیمه حمله به تایتان ها Attack on Titan

  • منتخب
  • ۲۵ام اسفند ۱۳۹۶
  • 0 دیدگاه

دانلود فصل سوم انیمه حمله به تایتان ها Attack on Titan

انیمه Attack on Titan که هم اکنون پرطرفدارترین سریال انیمه دهه اخیر به شمار می‌رود. داستان آن در صد سال پس از ظهور غول‌های انسان‌نما می‌گذرد. غول‌هایی که دارای منطق و عقل انسانی نیستند اما علاقه شدیدی به کشتن انسان‌ها و خوردنشان دارند. انسان‌ها با زندگی در درون دیوارهایی بلند به زندگی آسوده‌ای ادامه می‌دهند تا اینکه پس از صد سال غولی بزرگ دیوار را خراب می‌کند. حمله به تایتان به موفقیتی تجاری نیز تبدیل شد چنانکه بیش از ۲۸ میلیون نسخه از مانگای آن تا پایان سال ۲۰۱۳ به فروش رسید و پخش انیمه آن باعث افزایش ناگهانی محبوبیت آن شد.

پیش نمایش نیم فصل دوم اضافه شد

صداپیشگان فصل سوم انیمه حمله به تایتان ها Attack on Titan :

Marina Inoue

Yuki Kaji

Josh Grelle

خلاصه داستان فصل سوم انیمه حمله به تایتان ها Attack on Titan :

داستان  انیمه حمله به تایتان ها حول اِرن یاگر خواهر ناتنی‌اش میکاسا آکرمن و دوست این دو با نام آرمین آرلرت می‌گذرد. پس از سقوط دیوار ماریا و شهر شیگانشیما ، مادر اِرن بدست یک غول کشته می‌شود و او قسم می‌خورد که انتقام انسان‌ها را از تایتان‌ها بگیرد. او به همراه دوستانش به ارتش ملحق می‌شود. بعدها در جریان یکی از مبارزات او متوجه می‌شود که قدرت تبدیل شدن به تایتان را دارد و از آن برای دفاع از انسان‌ها استفاده می‌کند.

 معرفی کارگردان فصل سوم انیمه حمله به تایتان ها Attack on Titan :

تتسورو آراکی فارغ التحصیل در دانشگاه Senshu است .از جمله کارهای او میتوان به Black Lagoon,Death Note ,Sword Art Online اشاره کرد.

معرفی صدا پیشگان فصل سوم انیمه حمله به تایتان ها Attack on Titan:

معرفی Marina Inoue در فصل سوم انیمه حمله به تایتان ها Attack on Titan

مارینا متولد ۲۰ ژانویه ۱۹۸۵ در توکیو بازیگر و صدا پیشه ژاپنی است.  او تا سال ۲۰۰۷ در بخش سینمای موسیقی Sony Music Entertainment ژاپن Aniplex کار میکرد.

قسمت سیزدهم این انیمه بهار ۹۸ پخش میشود.

 
مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!