دانلود فیلم بازی اخر

دانلود فیلم بازی اخر

bazi akhar دانلود فیلم بازی اخر
دانلود فیلم بازی اخر با بازی هنگامه قاضیانی و لیندا کیانی.این فیلم یک درام اجتماعی است و درباره یک خانواده پولدار سطح بالاست.شما میتوانید فیلم بازی اخر را از وبسایت پی سی پدیا دانلود کنید.

بازیگران فیلم:

لیندا کیانی

هنگامه قاضیانی

مسعود رایگان

ماجرای فیلم بازی اخر :

داستان فیلم بازی اخر یک درام اجتماعی است و درباره یک خانواده پولدار سطح بالاست که یک اتفاق باعث بحرانی عجیب در خانواده می‌شود. کل فیلم در یک روز و در یک خانه اتفاق می‌افتد.

 معرفی سید علی هاشمی کارگردان فیلم:

فیلم بازی اخر اولین تجربه سید علی هاشمی در مقام کارگردان است وی پیش از این تجربه کارگردانی تئاتر، فیلم کوتاه و دستیاری کارگردانی در سینما و تلویزیون را از سال ۱۳۷۸ داشته است.

معرفی بازیگران فیلم بازی اخر :

معرفی مسعود رایگان بازیگر فیلم

masod raigan دانلود فیلم بازی اخر

مسعود رایگان هنرپیشه سینما دارای مدرک کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیک است. مسعود رایگان چند سالی را در اروپا و کشور سوئد به بازیگری پرداخت، ولی در سال ۱۳۸۰ به ایران بازگشت. نام مسعود رایگان با فیلم خاموشی دریا بر سر زبان‌ها افتاد، اما خیلی دور، خیلی نزدیک او را به شهرت رساند، به طوری که جایزه جشن‌خانه سینما را برای بازی در این فیلم ازآن خود کرد. وی همچنین کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در بیست و سومین دوره جشنواره فیلم فجر، برای بازی در این فیلم شده‌است.

زمان پخش فیلم بازی اخر مشخص نیست.

..:: مهم ::..

برای اطلاع دقیق از زمان پخش فیلم بازی اخر در کانال تلگرامی پی سی پدیا عضو شوید .

نوشته دانلود فیلم بازی اخر اولین بار در پی‌سی‌‌پدیا | دانلود فیلم و دانلود سریال. پدیدار شد.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!