دانلود فیلم میلیونر میامی

  • منتخب
  • ۱۸ام آذر ۱۳۹۷
  • 0 دیدگاه

دانلود فیلم میلیونر میامی

فیلم میلیونر میامی با حضور بازیگران سرشناس سینما با درون مایه ای کمدی به سینماها می آید.میلیونر میامی با نام قبلی بی حساب دومین تجربه مصطفی احمدی در زمینه کارگردانی است.

بازیگران فیلم:

حمید فرخ نژاد

علی قربانزاده

طناز طباطبایی

صابر ابر

افسانه بایگان

آتیلا پسیانی

ماجرای فیلم میلیونر میامی :

داستان فیلم میلیونر میامی هنوز مشخص نیست .حمید فرخ نژاد، علی قربان زاده، طناز طباطبایی و صابر ابر یه نقشه عالی و بامزه دارن که یک شبه میلیونر بشن و برن میامی

 معرفی مصطفی‌احمدی جم کارگردان فیلم:

مصطفی‌احمدی کارگردان و نویسنده اهل ایران است. او فعالیت سینمایی خود را با بازی در فیلم آن‌سوی آتش به کارگردانی داریوش عیاری آغاز کرد.

معرفی حمید فرخ نژاد بازیگر فیلم :

وی تحصیل‌کرده رشته کارگردانی تئاتر در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. فرخ‌نژاد فعالیت خود را در سینما به عنوان دستیار کارگردان آغاز کرد. در سال ۱۳۶۹ با بازی در فیلم در کوچه‌های عشق ساخته خسرو سینایی بازیگری را در سینما آغاز کرد. در سال ۱۳۷۸ بازی در فیلم عروس آتش که دومین فیلم کارنامه سینمایی‌اش بود درخشید و آغاز درخشش او در سینما به حساب می‌آید. این دومین همکاری وی با خسرو سینایی محسوب می‌شد. بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در هجدهمین جشنواره فیلم فجر برایش به همراه آورد. فیلم‌نامه این فیلم که توسط فرخ‌نژاد و سینایی بود نیز سیمرغ بلورین بهترین فیلم‌نامه را نیز دریافت کرد.
مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!