پایان ساخت ضریح‌ خیمه‌گاه امام حسین(ع) در بوشهر ۱۳۹۷/۰۸/۰۲

  • منتخب
  • ۳ام آبان ۱۳۹۷
  • 0 دیدگاه


پایان ساخت ضریح‌ خیمه‌گاه امام حسین(ع) در بوشهر  
   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
Image result for ‫پایان ساخت ضریح‌ خیمه‌گاه امام حسین(ع) در بوشهر‬‎
رئیس ‌ستاد عتبات عالیات استان بوشهر از اتمام ساخت ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و ضریح حضرت قاسم(ع) خبر داد و گفت: این دو ضریح در شهرهای بوشهر و برازجان ساخته شده و در آستانه اربعین حسینی برای نصب در کربلای معلی بارگیری و از آن رونمایی می‌شود.
عبدالرضا مطاف در گفت‌وگو با تسنیم از مشارکت مردم استان بوشهر در بازسازی عتبات عالیات خبر داد و اظهار داشت: تاکنون با مشارکت همه‌جانبه مردم خیر این استان  بازسازی و ساخت سه ضریح قمر بنی‌هاشم(ع) امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) تکمیل‌شده است.
وی از اتمام ساخت ضریح خیمه‌گاه امام حسین(ع) و ضریح حضرت قاسم(ع)  در این استان خبرداد و تصریح کرد: این دو ضریح در شهرهای بوشهر و برازجان ساخته شده و در آستانه اربعین حسینی برای نصب در کربلای معلی بارگیری و از آن  رونمایی می‌شود.
رئیس ‌ستاد عتبات عالیات استان بوشهر تأکید کرد: تمام هزینه‌های ساخت این ضریح‌ها بدون اعتبارات دولتی، از نذورات و هدایای مردمی تامین شده است.
 مطاف تصریح کرد: امسال 54 موکب اربعین حسینی از شهرستان عسلویه تا مرز شلمچه در مسیر زائران اربعین حسینی مستقر شده‌ است.
وی از استقرار 29 موکب در خاک عراق از سوی خیران استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: این موکب‌ها که تا پایان اربعین حسینی برپا است پذیرای زائران شش استان جنوبی کشور هستند.
رئیس‌ستاد عتبات عالیات استان بوشهر با بیان اینکه پنج موکب در مرز شلمچه تا یک هفته بعد از اربعین حسینی خدمات‌رسانی می‌کنند تصریح کرد: در شهر نجف یک موکب، مسیر نجف به کربلا 10 موکب و در شهر کربلا معلی 18 موکب مستقر شده است.
مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!