پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین اشرفی شاهرودی/ تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی درگذشت آیت‌الله‌اشرفی شاهرودی ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

  • منتخب
  • ۲۵ام شهریور ۱۳۹۷
  • 0 دیدگاه
پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت
حجت‌الاسلام والمسلمین اشرفی شاهرودی
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

Image result for ‫پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین اشرفی شاهرودی‬‎
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم جلیل حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ مرتضی اشرفی شاهرودی را تسلیت گفتند.
متن پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت عالم جلیل جناب مستطاب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ مرتضی اشرفی شاهرودی رحمه‌ًْ‌الله‌علیه را به خاندان مکرم و بازماندگان معزّز به ویژه اخوی معظم ایشان و نیز به ارادتمندان و شاگردان آن مرحوم و به همه‌‌ مردم مؤمن و انقلابی شاهرود تسلیت عرض می‌کنم و رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات ایشان را مسئلت می‌نمایم.
سیّد علی خامنه‌ای
۲۴ شهریور ماه
۱۳۹۷


 تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
در پی درگذشت آیت‌الله‌اشرفی شاهرودی
Image result for ‫تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی درگذشت آیت‌الله‌اشرفی شاهرودی‬‎
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی درگذشت آیت‌الله شیخ مرتضی‌اشرفی شاهرودی پیام تسلیتی صادر کرد.
در این پیام آمده است.
خبر ارتحال عالم ربانی آیت الله شیخ مرتضی‌اشرفی شاهرودی(ره) از علما و اساتید برجسته حوزه علمیه شاهرود و عضو شورای حوزه علمیه استان سمنان موجب تاسف و تاثر شد.
این عالم محترم و مدرس حوزه علمیه شاهرود، که افتخار شاگردی حضرت امام خمینی(ره) را نیز در کارنامه خود داشت، عمر شریف خود را در ترویج معارف اهل بیت، تربیت و پرورش طلاب وخدمت به حوزه های علمیه صرف نمود. جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رحلت آن فقید سعید را به بازماندگان و بیت مکرم ایشان به ویژه حضرت آیت الله مصطفی شاهرودی و حجت‌الاسلام شیخ محمد‌اشرفی تسلیت عرض کرده، علو درجات، غفران و رحمت الهی را برای آن مرحوم از خداوند متعال خواستار است.
مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!